„Môžem zodpovedne povedať, že na túto poslednú akciu budem dlho spomínať.“ – 25. výročie VSL Software

25 je číslo, za ktorým sa ukrýva veľa. 6.12.2019 sme v priestoroch spoločenského pavilónu Aula v Košiciach patrične oslávili 25.výročie založenia firmy VSL Software, na ktorom nechýbalo dobré jedlo, zábava, emócie, oceňovanie najvernejších zamestnancov a dokonca ani prerozprávanie histórie firmy prostredníctvom krátkeho dokumentárneho filmu.

Od 17:30 boli otvorené dvere pre všetkých hostí, ktorých na privítanie čakal pohár sektu. Príjemnú atmosféru doladili sláčiky 4Strings Quartet a o 18:00 sa  všetko mohlo začať. Večierok zahájila vzdušná akrobatka Ariadna Vendelova svojim sólovým číslom na šáli. Celý program sprevádzala moderátorka Viera Ihnátová a na úvod nechýbali ani riaditeľove slová.

Môžem zodpovedne povedať, že na túto poslednú akciu budem dlho spomínať...

- Katarína S.Z., Manažérka logistiky a kvality vo VSL Software

Hlavným bodom programu, ktorý bol zároveň mimoriadne očakávaným, bolo udeľovanie cien dlhodobým zamestnancom a zakladateľom firmy. Každý z nich dostal priestor vyjadriť sa, a prekvapivo sa toho niektorí chopili obzvlášť zodpovedne.

V úvode hlavného programu sme si pre hostí prichystali aj prekvapenie – krátky dokumentárny film o histórií VSL Software. Celková tvorba filmu trvala mesiac, o produkciu sa postarala naša webová dizajnérka Dominika B. a celý tím tvorcov filmu sa vyskladal v spolupráci so šikovnými chalanmi, ktorí študujú na VŠMÚ filmovej fakulte.

Natáčanie filmu pre VSL Software prebiehalo pomerne jednoducho, pretože sa nám dokonale podarilo dodržať náš časový harmonogram, ktorý sme si určili. Stihli sme nazbierať dostatok materiálu na ďalší krok, ktorým je postprodukcia, tam to už šlo o niečo horšie, pretože bolo veľmi náročne vybrať z veľkého sita informácií iba tie najlepšie. Avšak myslím, že sme to zvládli a dopadlo to výborne. Každopádne túto spoluprácu s VSL Software hodnotím veľmi pozitívne, bol to veľmi zaujímavý projekt. Ako tvorca už iba verím, že sa to bude páčiť aj vám a nie len mne, pretože tento film je pre vás. Ďakujem VSL Software a tímu ktorý na tomto filme pracoval.

- Tomáš O., režisér krátkeho filmu '25 rokov VSL Software'

25 ROKOV VSL SOFTWARE | Krátky dokumentárny film | TRAILER 2019

Program pokračoval ďalším vystúpením vzdušnej akrobatky Ariadny aj so sprievodom sláčikov 4Strings Quartet. Po skončení čísla sme si predsa len pripravili ešte jedno prekvapenie. K 25.výročiu firmy naša kolegyňa Ivana H. upiekla 3 krásne a chutné torty v tvare symbolov hodnôt firmy, ktoré milo prekvapili naše vedenie. S veľkou radosťou a chuťou sme sa pustili do krájania a rozdávania kúskov torty hosťom.

Po hlavnom programe sa všetci voľne zabávali. Frekventovanou atrakciou bol slávny Fotobox, nezabudli sme ani na tombolu a DJ hral až do ranných hodín.

Veľmi pekne ďakujeme všetkým za účasť. Veríme, že ste si večierok užili naplno, odreagovali sa od pracovných povinností, zaspomínali si a vytvorili si nové, pekné spomienky.

 

Foto: Lívia Kasakovská Jenčušová, Dominika Balajtyová

admin
web@vsl.sk