VSL Software a.s. | Pracovná cesta do Haligoviec
Vyvíjame komplexné informačné systémy už 23 rokov. S vami na ceste napĺňania vízií, dosahovania spokojnosti, budovania lojality.
vsl, software, vsl software, kosice, košice, IT, slovakia, východné, vychodne, slovensko, informacne technologie,
826
post-template-default,single,single-post,postid-826,single-format-image,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,vss_responsive_adv,vss_width_1000,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Pracovná cesta do Haligoviec

Opäť po roku všetci zamestnanci vyrazili na dvojdňovú pracovnú cestu mimo Košíc a tentokrát do Haligoviec- v lone krásnej slovenskej prírody sme zmenili miesto pracovniska a odreagovali sa.

Vo štvrtok ráno 31. mája vyfrčal autobus s posádkou zamestnancov na miesto. Čakal nás ako obvykle obed a potom hlavný program dňa.

Hlavný program pozostával z troch rôznych prezentácií. Pre nás, zhrbených Ajtičkárov bola prvá prezentácia zameraná na správnu ergonómiu sedenia za počítačom a cvičenie SM Systém pod vedením odborníčky zo známeho košického Family Gymu. Ukázala nám, v akej polohe je treba správne sedieť, aby naše telo netrpelo, na obetných baránkoch precvičila pár cvičení SM Systému, ktoré pomáhajú k zdravej chrbtici. Pamätajte, zdravie je prvoradé!

Druhú prezentáciu mal na starosti náš kolega Systémový admin a dal nám riadne bezpečnostné kvapky. Že preplnená emailová schránka, a potom sa sťažuješ, že ti niečo nefunguje? Aj takto nás zjazdil a povedal pár trikov ako rozumne pracovať s počítačom a predísť systémovým chybám.

A posledná, už mesiac očakávaná prezentácia- VSL Software v novom šate. Áno, práve tu prebehol slávnostný release novej vizuálnej identity firmy. Mladá, neskúsená, ale odvážna Webová dizajnérka mala na svedomí jej odhalenie spolu s pánom riaditeľom- nové logo, farby, web, myšlienku a všetko, čo k tomu patrí.

Po hlavnom programe a večeri si na nás pripravili riadnu dávku hudby a tancovania DJ José s jeho tanečníkmi a vtiahli nás do sveta Latinskej Ameriky. Predviedli nám 2 tanečné choreografie a riadne rozprúdili zábavu krátkymi workshopmi a hraním na bubnoch. Bol to super zážitok, všetci sa vytancovali až do rána.

Veríme, že tento rok bol opäť o niečo lepší a všetci sa poriadne zabavili a odreagovali. Ďakujeme prezentujúcim a účinkujúcim za skvelý program!

admin
web@vsl.sk