VSL Software a.s. | Športový deň detí 2017
Vyvíjame komplexné informačné systémy už 23 rokov. S vami na ceste napĺňania vízií, dosahovania spokojnosti, budovania lojality.
vsl, software, vsl software, kosice, košice, IT, slovakia, východné, vychodne, slovensko, informacne technologie,
194
post-template-default,single,single-post,postid-194,single-format-image,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,vss_responsive_adv,vss_width_1000,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Športový deň detí 2017

V priestoroch Športovo-zábavného areálu na Alejovej ulici sa naši zamestnanci v nedeľu stretli aj so svojimi rodinami, partnerkami a partnermi a spoločne oslávili Medzinárodný deň detí.

Športový deň detí bol nabitý pestrým programom od 9:00 až do 16:00 hod. Počas dňa prebiehali rôzne športové aktivity a všetci si prišli na svoje- od najmenších až po dospelých.

K dispozícií boli multifunkčné športoviská, kde mali zamestnanci možnosť zahrať si futbal, volejbal, basketbal, tenis, speed bedminton, zacvičiť si v externej posilňovni, TRX, adventure golf, stolný tenis, externé šachy, ruské kolky, dopravné ihrisko, preliezačky, hojdačky, pieskovisko, dopravné ihrisko, skate park a mnoho ďalšieho. V rámci obeda bol pripravený chutný guláš, palacinky a pitný režim.

Deti mohli získať sladké odmeny a staršie deti (školákov) si do parády vzal skúsený animátor na niektorom z multifunkčných ihrísk a zahrali si spolu ringo, vybíjanú a pod. Popoludní sa menšie deti tešili na hlavný program dňa – Mimoňa a diskotéku- tí starší mali možnosť vyskúšať si lukostreľbu.

 

Počasie nám prialo a dúfame, že ste sa všetci dobre zabavili! 🙂

admin
web@vsl.sk