VSL Software a.s. | Športový deň detí 2018
Vyvíjame komplexné informačné systémy už 23 rokov. S vami na ceste napĺňania vízií, dosahovania spokojnosti, budovania lojality.
vsl, software, vsl software, kosice, košice, IT, slovakia, východné, vychodne, slovensko, informacne technologie,
839
post-template-default,single,single-post,postid-839,single-format-image,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,vss_responsive_adv,vss_width_1000,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Športový deň detí 2018

Druhý ročník Medzinárodného dňa detí sme oslávili v športovej náladičke, tentokrát v spolupráci s TORY CONSULTING.

V priestoroch Športovo-zábavného areálu na Alejovej ulici bol športový deň nabitý pestrým programom od 9:00-16:00. Počas dňa prebiehali rôzne športové aktivity a všetci si prišli na svoje- od najmenších až po dospelých.

O desiatej začal program pre všetky deti, animátori z FunParku pre nich pripravili parádnu diskotéku. Popoludní sa menšie deti mohli tešiť na trampolínu, skákací hrad a tí starší si vyskúšali ZORBING (pretláčanie v guli). Počas celého dňa bolo k dispozícií dopravné ihrisko, skate park, externá posilňovňa, adventure golf, stolný tenis a TRX.

V pláne bol volejbalový zápas TORY vs. VSL, ktorý sa nakoniec zrušil kvôli horúcemu počasiu. Možno si to o rok vynahradíme. 😉

 

Ďakujeme za príjemne strávenú nedeľu a vidíme sa o rok!

admin
web@vsl.sk