
21 máj Grilovačka na Bankove
Výzva na 20. máj 2026
👣 Plán: Spoločný pochod, po ktorom nasleduje zaslúžený relax a grilovačka.
🍔 Food & Drink: O jedlo a pitie (alko/nealko) sa postaráme my.
🎸 Máte doma gitaru? Vezmite ju so sebou! Radi si spoločne niečo zaspievame.
Realizácia výzvy
Pochod: VSL 14:00 Kembridž 14:30 Ovečka 15:30 Bankov 16:30 Košice 21:30
Jedlo a pitie: tradične výborné
klobása slaninka cibuľa encián pagáče vedro čalamády
Najlepší „grillmajstri“ sa zapotili pri príprave všetkých dobrôt, za čo im patrí vďaka. Iní sa zapotili presunom po slniečku (peši, bicyklom, autobusom, autom) a preto im vyhladlo a vysmädlo. Výborná kombinácia, skoro všetko sa zjedlo.
Na spev nedošlo, lebo všetci prítomní si mali čo povedať a Gitara má absenciu.
Ani nepršalo. Vlastne vyčasilo sa až príliš, a keď je teplo, musí sa dodržiavať pitný režim. Tak sme ho dodržali.













