Vianočný večierok VeSeLo

VSL Software si opäť po roku pripravila pre svojich zamestnancov Vianočný večierok plnej pohody, veselosti a dobrého jedla v duchu Vianoc- no aké by to bolo bez neho?

V reštaurácií Bowling Spot sa po pár rokoch cítime už ako doma. Zamestnanec vie, ako to tam chodí (nový to zisti rýchlo) a aké sú okruhy spotov, v ktorých sa pohybovať, ako napríklad športový spot, rozhovorový spot / spot kruhu dôvery, drinkový spot, občerstvovací spot, spot na odskočenie si, selfie spot (fotenia), a keď po návšteve všetkých spotov na vás príde bod nutného oddychu, niekde v kúte si nájdete svoj oddychový spot a spotujete až do spotovania.

Občerstvovací spot bol tohto roku obohatený o domáce koláčiky napečené našimi šikovnými kolegyňami… No nebolo to len tak… Level bol nastavený riadne vysoko… Vianočné koláčiky medzi sebou súperili v ťažkom boji, ktorý z nich najviac ohúri široké obecenstvo. Snažili sa veľmi statočne, bolo z nich cítiť  rozhorúčavenú vôňu plného nasadenia, sebadôveru vonkajším vzhľadom, svojimi taktikami lákali ľudí na ochutnávku. Ale víťaz bol len jeden.

Rešpekt všetkým ženám (aj mužom), ktoré vedia napiecť nebíčko v papuľke.

V športovom spote sme mali možnosť ukázať svoje nadprirodzené schopnosti v bowlingu (veď predsa, vidíme sa celé dni za počítačmi). Občas niektorým od (ne) štastia padali i gule z rúk. Stále nezodpovedaná otázka- kto je náš bowlingový majster? Nevieme.

Večierok napokon skončil bez akejkoľvek ujmy na zdraví, všetci sa dobre zabavili, najedli a nabrali novú energiu do ďalšieho pracovného roka.

Ďakujeme a vidíme sa na ďalší rok!

 

admin
web@vsl.sk